ONLINE DERSLERİMİZLE NEY ÜFLEMEYİ ÖĞRENEBİLİR VE GELİŞTİREBİLİRSİNİZ

Hoşgeldiniz,

 

NEYZEN SİNAN SÖYLER'den ONLINE veya BİREBİR Ney Dersleri alarak siz de Ney üflemeyi öğrenebilirsiniz.

Yaklaşık 2 yıldır hepimiz pandemiden usandık. Hayatlarımız değişti. Zorunlu olarak çoğumuz belki de daha önce hiç olmadığı kadar evlerimizde vakit geçiriyoruz. Bu vakti neden kendimize ruhsal ve bedensel fayda sağlayacak bir uğraşla geçirmeyelim ki? İşte Ney üflemeyi öğrenmek bunlardan biri olabilir.

 

Ney, Türk milli enstrümanlarımızdan biridir ve Sufi felsefesinde manevi bir değere sahiptir. Kendini Ney'e adamış ya da Ney'i nasıl üfleyeceğini öğrenmek veya geliştirmek isteyen herkes Ney dersi almak için online çevrimiçi veya birebir yüzyüze yaptığımız derslerime katılabilir.

 

Online yaptığımız Özel Ney Dersi hem Türkçe hem de İngilizce dillerinde, Facebook, WhatsApp, Telegram veya Skype uygulamalarından sizin tercih edeceğiniz biri üzerinden birebir gerçekleştirilmektedir.

 

Neyzen Sinan Söyler olarak online Ney dersleri sırasında Türkçe dilini kullanmaktayım, ancak Türkçe bilmiyorsanız hiç tasalanmayın, tercüman arkadaşımız da sizinle canlı konferansta olacak ve aynı anda sizin için İngilizce veya Arapça dillerinden birini eşzamanlı olarak tercüme edecektir. Böylelikle benim ile herhangi bir dil problemi yaşamadan video konferansı ile canlı olarak Ney dersi yapacak ve etkileşime girebileceksiniz.

 

Ney dersi konusunda daha fazla ayrıntı ve Ney derslerine dair fiyatlandırma için lütfen bana bir e-posta gönderin veya sosyal medya hesaplarımdan benimle iletişime geçin.

Bununla birlikte Neyzen Sinan Sinan Söyler YouTube kanalımda Sıfırdan Ney Dersleri listemde sizler için çoklu kamera kullanarak hazırladığım Ney dersi videolarımı ücretsiz olarak takib edebilirsiniz.

Bu pencereyi kapatmadan da aşağıdaki oynatıcıda bu videolarımı izlemeniz mümkün.

sinan flyer website icin.png