SÖYLER SANAT AKADEMİSİ
NEY DERSLERİ

 
Ney'in Kısa Tarihçesi ve Özellikleri
 
kiz ney_edited.jpg

NEY

أهلا بك،

 

يمكنك تعلم كيفية لعب الناي من خلال أخذ دروس عبر الإنترنت أو دروس فردية من نايزان سينان سويلار.

منذ ما يقرب من عامين ، سئمنا جميعًا من الوباء. لقد تغيرت حياتنا. بحكم الضرورة ، يقضي معظمنا وقتًا أطول في منازلنا ، ربما أكثر من أي وقت مضى. لماذا لا نقضي هذا الوقت في عمل شيء يفيد أنفسنا روحيا وجسديا؟ تعلم كيفية لعب الناي يمكن أن يكون واحداً منهم.

آلة الناي هي إحدى أدواتنا الوطنية التركية ولها قيمة روحية في الفلسفة الصوفية. يمكن لأي شخص يكرس نفسه للناي أو يريد أن يتعلم أو يحسن كيفية تفجير الناي أن ينضم إلى دروسي عبر الإنترنت أو دروسي وجهًا لوجه لأخذ دروس الناي.

يتم تنفيذ الدرس الخاص الذي نقوم به عبر الإنترنت باللغتين التركية والإنجليزية ، واحد لواحد من خلال تطبيقات Facebook أو WhatsApp أو Telegram أو Skype ، التي تفضلها.

بصفتي نايزان سينان سويلار ، أستخدم اللغة التركية خلال دروس الناي عبر الإنترنت ، ولكن إذا كنت لا تعرف التركية ، فلا تقلق ، فسيكون صديقنا المترجم في المؤتمر المباشر معك وسيترجم في نفس الوقت أحد اللغتين الإنجليزية أو العربية لغات لك. بهذه الطريقة ، ستتمكن من إجراء دروس الناي مباشرة والتفاعل معي عبر مؤتمر الفيديو دون مواجهة أي مشاكل لغوية.

لمزيد من التفاصيل والأسعار الخاصة بدروس الناي ،

يرجى إرسال بريد إلكتروني إلي أو الاتصال بي على حسابات وسائل التواصل الاجتماعي الخاصة بي.

بالإضافة إلى ذلك ، يمكنك متابعة مقاطع الفيديو الخاصة بدروس الناي التي أعددتها لك باستخدام كاميرات متعددة على قائمة قنوات نايزان سينان سويلار  الخاصة بي على YouTube لدروس الناي من سكراتش مجانًا.

من الممكن مشاهدة مقاطع الفيديو هذه في المشغل أدناه دون إغلاق هذه النافذة.


Birebir Ney Dersleri
(Özel veya Grup)

 

Birebir Ney Dersleri daimi olarak Beşiktaş, İstanbul - Türkiye ve West Bay, Doha - Katar şubelerimizde verilmektedir.

Beşiktaş, İstanbul - Türkiye şubemizde; Türkçe ve İngilizce dillerinde

West Bay, Doha - Katar şubemizde; Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde ders yapılabilmektedir.

 

Derslerimizde; Başlangıç seviyesi, orta seviye, ileri seviye olmak üzere öğrencilerin seviyelerine göre 3 kademeli bir eğitim yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz tarafından kayıt öncesi yapılan seviye testi ile bu seviye belirlenmektedir. Birebir derslerimiz tercihinize ve kontenjan durumuna bağlı olarak özel veya gruplar halinde yürütülmektedir.

 

London Müzik Akademisi ile mevcut Akreditasyon Programı'na katılıp sertifika almak isteyen öğrencilerimizin minimum 20 kişiden oluşan İleri Seviye Programı'na katılıp başarı ile bitirmiş olmaları gerekmektedir (sadece Türkiye'deki şubelerde olabilir). 

 

Akademimiz bünyesinde Birebir Ney Dersleri için ücret konusunda eğitim kadromuzda bulunan hocalarımız ve eğitmenlerimizin niteliklerine göre farklı fiyat politikası izlenmektedir. Birebir Ney Dersleri için tercih ettiğiniz hocalarımız ve eğitmenlerimizin ders programı ve ders ücretleri konusunda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Bize sitemizdeki telefon numaralarımız, e-posta ya da sitedeki sohbet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bununla birlikte derslerde alacağınız eğitime ek olarak sosyal medya üzerinden ücretsiz olarak yayınladığımız Neyzen Sinan Söyler ile çoklu kamera kullanarak hazırladığımız ders videolarımızı da takib etmenizi önemle tavsiye ederiz.​


Online Ney Dersleri
(Özel)

 

Bildiğiniz üzere yaklaşık 2 yıl süren pandeminin ardından pekçok kurum ve kuruluş online sisteme geçti. Bizler de kendimizi bu yönde hazırladık ve pandemi sürecinde ve sonrasında pek çok Ney severe online derslerimizle hizmet verdik. 

 

Online Özel Ney Dersleri'miz Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde, Facebook, Instagram, WhatsApp, Telegram, Duo, Zoom veya Skype uygulamalarından sizin tercih edeceğiniz biri üzerinden video konferans ile gerçekleştirilmektedir.

Online Ney Dersleri'mizde; aynı Birebir Ney Dersleri'nde olduğu gibi başlangıç seviyesi, orta seviye, ileri seviye olmak üzere öğrencilerin seviyelerine göre 3 kademeli bir eğitim yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz tarafından yapılan seviye testi ile öğrencilerimizin seviyeleri önceden belirlenmektedir.

 

Akademimiz bünyesinde Online Ney Dersleri için ücret konusunda eğitim kadromuzda bulunan hocalarımız ve eğitmenlerimizin niteliklerine göre farklı fiyat politikası izlenmektedir. Online Ney Dersleri için tercih ettiğiniz hocalarımız ve eğitmenlerimizin ders programı ve ders ücretleri konusunda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Bize sitemizdeki telefon numaralarımız, e-posta ya da sitedeki sohbet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bununla birlikte derslerde alacağınız eğitime ek olarak sosyal medya üzerinden ücretsiz olarak yayınladığımız Neyzen Sinan Söyler ile çoklu kamera kullanarak hazırladığımız ders videolarımızı da takib etmenizi önemle tavsiye ederiz.​​​